KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 17132043
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsning etsningar grafik gravyr joannes volpato kopparstick oio sexto pont max
-
6572 Kopparstick
Kolorerat, ”Gross-Horn”, 1800-tal. Bildmått: 29x34..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 20:57
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsning etsningar grafik gravyr joannes volpato kopparstick oio sexto pont max
-
6572 Kopparstick
Kolorerat, ”Gross-Horn”, 1800-tal. Bildmått: 29x34..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 20:57



